Na úvodní stránku


Ne všichni lidé jsou myslící bytosti

Fuček Miloslav

2006-06-30

Společnost

Přečteno: 3300

Komentářů: 0


O tom, že ne všichni lidé jsou myslící bytosti, se můžeme v hojné míře přesvědčit právě na Internetu. Útěchou nám může být, že největší primitovové jsou ze zahraničí.


Parazitů Internetu přibývá, přičemž morální potenciál některých je zcela nulový. Jsou třeba nadáni sestavit různé automaty, které skenují Internet a následně páchají trestnou činnost, ale jejich přirozená inteligence prostě není. Tito lidi nejsou schopni reálného slušného života ve společnosti, jsou schopni pouze podvodů po Internetu.

Začalo to primitivními spamaři, čímž mylsím ty zahraniční. Českých spamů je naštěstí minimum a jsou aspoň nějak cíleně rozesílány. Primitivní zahraniční podvodníci vám však nabízí zásadně podvodnické zboží, tedy nelegální software a dále pak falešnou viagru na ukojení nejnižších choutek. Sami jsou asi impotenti, když rozesílají jak blázni tyto nabídky, plošně i desetiletým dětem a to stejný stupidní email několikrát za den.

Ještě větší společneskou ne bezpečnost mají spamaři, kteří své spamy dávají do různých diksusních fór, převážně k článkům v různých magazínech. Navíc tito chudáčci ani nejsou intenretově zdatní, takže jim ty roboty asi vyrábí někdo jiný. Vězšina stránek, na které jsme takto narazil a které jsem zkusil pro kontrolu otevřít, je totiž nefunkční a neexistuje.

Bohužel v mezinárodním měřítku není vůle, proti těmto škůdcům nic dělat. Kdyby tato vůle byla, řešení by se jistě našla. Předně upravit některé věci na Internetu tak, aby se nedaly podvrhovat emailové adresy a IP adresy a dále pak mezinárodní právo, které by tyto primitivní kriminálníky dokázalo postihnout bez ohledu na to, odkud tuto činnost páchají.

Většinu těchto lidí by asi bylo vhodné hospitalizovat v blázincích, aby před nimi byl chráněn okolní svět. Jejich duševní rozhled, který zná jen peníze a sex, je hodně chudý. Oni jsou tím bohužel posedlí a to tolik, že jsou svému okolí nebezpeční. Ve své šílené posedlosti jsou totiž schopni úplně všeho a nemají žádné morální zábrany, které by jejich konání jakkoli regulovalo.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.07.2024